«Тварини – наші друзі»

IMG_20190301_102109В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. У всьому світі створено громадські організації борців за права тварин. Проводяться акції, спрямовані на їх захист від знущань та жорстокого ставлення.
БФ «Щаслива лапа» запропонували провести 1 березня 2019 року Всеукраїнське заняття доброти для дошкільнят: «Тварини – наші друзі».
Вихованці ДНЗ «Веселка» не стали виключенням, було проведено заняття, яке супроводжувалося презентацією, ілюстраціями, аудіо записами та наочними матеріалами.

Вихователі поставили за мету ознайомити дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; Під час заняття діти грали в дидактичні ігри : «Зоомагазин».

Допомогли песику Сірку вибрати потрібні речі для його друзів. З великою цікавістю дошкільнята грали в сюжетно-рольову гру «Ветеринарна клініка», де лікували Сіркові поранену ніжку. Вдало пройшла гра «Звукарик», де діти відгадували мелодії з відомих мультфільмів про тварин. В кінці заняття всі разом зробили аплікацію зображення песика нетрадиційною технікою «посипання» (з використанням гречаної крупи).
Основним завданням таких заходів є виховання вже в ранньому віці у дітей чуйності, гуманного та відповідального ставлення до тварин, а отже, в подальшому житті- бути ЛЮДИНОЮ!

IMG_20190301_104059IMG_20190301_101450