Переглядів: 35

День матері в ДНЗ “Веселка”

P90510-113706Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято − День матері.

Мати − найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, єдина людина, яка любить нас безмежною, безумовною, щирою любов’ю. День матері − сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей. Саме діти повинні пізнати, змалечку відчути, ким є для них мати, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує.


10 травня 2019 в ДНЗ «Веселка» с.Байбузи Байбузівської сільської ради відзначали День матері.

У цей прекрасний і чудовий день на свято завітало Сонечко, яке запросило усіх на весняний вальс зі стрічками та заполонило своїми лагідними промінцями святковий зал. В ігровій формі дошкільники ознайомилися з історією виникнення свята, читали віршики та співали пісні про найкращих в світі матусь. Мамина любов і ласка зігріває нас кожного дня. І сьогодні вихованець ДНЗ «Веселка» Неділя Назар виконав пісню разом з мамою. Була організувана виставка малюнків «Мама – сонечко моє». Вигот Свято вдалося…
Колектив ДНЗ «Веселка» від усієї душі вітає дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

P90510-115033 P90510-114751 P90510-112813