Сорочку мати сину вишивала
І душу, й серце в вишивку вкладала.
Як пам’яті народної відлунки,
На полотні з’являлись візерунки.

16 травня 2019 в дошкільному навчальному закладі «Веселка» с.Байбузи святкували День Вишиванки. В цьому заході приймали участь батьки, діти та працівники закладу. Пройшов святково та  урочисто, невимушено та гарно. Всі присутні красувалися своїми вишиванками. Вишиванка – це наша національна гордість.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Свято супроводжувалося піснями, танцями, віршами про українські обереги. Сюрпризом для всіх присутніх став танок «Українські барви» у виконанні дошкільнят.
З радістю малята виконали психологічну вправу «Сонечко» під час прогулянки на свіжому повітрі.