Переглядів: 66

“Веселка” проводжала до школи своїх маленьких випускників…”

IMG_0751Настав цей довгоочікуваний день – випускний в дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя. Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап , скінчився безтурботний період дитинства.
30 травня 2019 дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) «Веселка» с.Байбузи Байбузівської сільської ради приймав багато гостей: батьки, сестрички та братики, бабусі й дідусі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків.

Дівчатка у бальних сук’нях, хлопці, як справжні джентельмени- з метеликами… Дошкільнята співали багато пісень: «Країна дитинства», «Наш чудовий дитсадок», «Дитинство» та інші. У гості до дітей завітали казкові герої : Принцеса та її Учитель, які проводили ігри з дітьми; «Так чи ні», «Математична скарбничка», «Збери портфель до школи», а також підготували цікаві конкурси для батьків : «Чарівний капелюшок», «Портрет вихователя», «Весела абетка». Діти декламували вірші, дарували танцювально-хореографічні композиції: «Прощальний вальс», «Таночок з іграшками», «Танок патріотичний», гумористичний таночок «Бабусі-старусі». З подарунком для випускників, запальним таночком «Веселі курчатка», завітали найменші їхні друзі . На згадку про садочок випускники отримали дипломи та медалі від завідувача Козловської Олени Володимирівни. Від сільського голови Лисенка П.І. майбутні першокласники отримали подарункові конверти до школи.

Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, всього колективу ДНЗ «Веселка», бо саме завдяки  спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових і щасливих дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати і є справжніми українцями…
Хвилюючим моментом для дітей та їх батьків була доріжка з рушників, по якій випускники перейшли в новий етап свого життя. На завершення свята дошкільнята із різнокольоровими кульками в руках, заплющивши очі, загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили їх в небо з надією, що все задумане здійсниться…

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

P90530-113122 P90530-105831 P90530-101007