День Дошкілля

P90927-121547Професія вихователя і всіх працівників дошкільних закладів вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей(бабусями і дідусями), стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, найближчого майбутнього.

27 вересня 2019 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Веселка» с.Байбузи Байбузівської сільської ради відзначили «День Дошкілля» – спільне свято і самих дошкільнят, маленьких вихованців садочка, вихователів та всіх працівників.

Різноманітні ігри, конкурси, театралізовані забави, які провели з малечею працівники дошкільного закладу, створили веселий настрій і у дітей, і у дорослих. Під час свята звучали теплі привітання для всіх працівників дошкільного закладу  від вихованців. Діти співали пісень та виконували чарівні таночки. Завідувач закладу, Козловська Олена Володимирівна, сердечно привітала всіх працівників дошкільного закладу зі святом. За багаторічну сумлінну працю на педагогічній ниві, високий професіоналізм у роботі, зразкове виконання посадових обов’язків працівники ДНЗ були нагороджені грамотами та подяками, а саме: Неділя А.О.- вихователь, Вергун Ю.М.- вихователь та Плинько Л.І- помічник вихователя. Приємним сюрпризом для всіх стало музичне привітання колективу дошкільного закладу та його вихованців від Байбузівського жіночого ансамблю «Горлиця»
По закінченню свята діти, вихователі та всі присутні прикрасили «Дерево бажань» різнокольоровими долоньками, загадуючи кожен своє бажання. Тож, нехай запанує щастя, добро і злагода і в наших домівках, і в наших серцях!

P90927-111635 P90927-110549 P90927-104145P90927-104006