НОВОРІЧНІ РАНКИ В ДНЗ «Веселка»

P91227-103315Новий рік- період чудес, свято радості та очікування чогось нового, неймовірного. Дуже важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щохвилини, це час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Малята нетерпляче чекають на це свято і зустрічають з надзвичайним захопленням. Початком створення святкового новорічного настрою було прикрашання дітьми та вихователями своєї групи. Гірлянди, кольорові ланцюжки, новорічні іграшки, які діти виготовляли напередодні. Слідуючим етапом святкування була тематична виставка дитячих та батьківських робіт «Майстерня Діда Мороза»

В закладі дошкільної освіти «Веселка» с. Байбузи Байбузівської сільської ради відбулися новорічні ранки. 24 грудня 2019 в ясельно-молодшій групі «Бджілки» під назвою «Новорічний Пінгвіленд». Діти в костюмах пінгвінчиків демонстрували таночки, водили хороводи. Цікавинкою для малят були ігри-атракціони «Зимові тунелі», «Сніжки», «Вправні малюки». Для мам був проведений конкурс «Візерунчаста сніжинка», в якому матусі на мить повернулися в дитячі роки.
27 грудня 2019 новорічне свято провели у середньо-старшій групі «Калинка», яке мало назву «Чарівні перетворення в новорічну ніч». Діти разом з батьками поринули в чарівну атмосферу, де кожен з малят був у ролі казкового героя. Маленькі артисти співали зимові частівки, веселі пісні. Родзинкою свята були танцювальні композиції: «Веселі гноми», «Новорічний мікс». За традицією до малюків завітали Дід Мороз і Снігуронька, ролі яких виконували батьки вихованців. Вчасно завітав з пісенним привітанням самодіяльний колектив «Горлиця» Байбузівського будинку культури. По завершенні малята отримали новорічні подарунки від нашої односельчанки Бабич Наталії Іванівни- генерального директора ТОВ «ВІТАЛ ГАРДЕН» щира вдячність нашим благодійникам. Приємно, що є люди, яким не байдужі ми і наші діти!!!

P91227-101113 P91227-100420 P91227-100201