Традиційно щороку в ДНЗ «Веселка» с.Байбузи організовується «Осінній ярмарок»

imgonline-com-ua-Resize-XS6w6ROVI85j9За вікнами зараз осінь… Золота пора року, що дивує багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих півтонів. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів.

Традиційно щороку в ДНЗ «Веселка» с.Байбузи організовується «Осінній ярмарок», де малюки можуть розкрити свої таланти та здібності. Вдало підібрані ролі для кожної дитини-це успіх та незабутність свята.

Педагоги, створивши атмосферу українського ярмарку, закріпили знання дошкільників про традиції свого народу.

До малят на ярмарок завітав Явтух, дівчатка виконали жартівливий танок «Варенички». Вдало пройшли ігри «Силачі» та «Перетягни мотузку». Тож весь час панував піднесений настрій та позитивні емоції.
Паралельно до свята проходить виставка осінніх композицій. І хоча сучасні умови роботи закладу поставлені в певні рамки, бо працюємо в часи пандемії, але все ж таки
вирішили не відмовлятися від позитивних емоцій та яскравих вражень і малят, і їх батьків. Цього року виставка-конкурс має назву «Осінній барвограй». Батьки разом з дітками з
натхненням підійшли до створення композицій, вражало розмаїття природного матеріалу і фантазій учасників. Дотримуючись карантинних вимог, визначали переможців шляхом
голосування у фейсбуці.

Позитивно відреагували на це як учасники конкурсу, так і активні особи, яких зацікавила ця форма роботи. Тож за кількістю голосів(лайків) 1 місце отримав
виріб Чуєнка Давіда- «Осіння феєрія»», 2 місце- Приліпка Кіріла- «Осінній ліс», а 3 місце-Костіна Ксенія-«Чарівний будиночок Казкарика»,. Переможці були відзначені призами.

imgonline-com-ua-Resize-RkcKrxns0spFp90 imgonline-com-ua-Resize-IEz8D98DhAOvyiZ imgonline-com-ua-Resize-2y3aovVNlHhSh9Y