Зима – це пора року, яка дуже багата на свята.

IMG-bd237b9a1b871e1d7f3f071ab837ad0e-V (1)Тож відкриває зимовий календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів, незвичайної казки. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і його чекає.

Скільки ж приємних хвилювань приносить очікування чудового свята — Дня святого Миколая! І ось настав цей довгожданий момен .

В заклад дошкільної освіти «Веселка» села Байбузи до дітлахів завітав Чарівний Гість – Святий Миколай .У святково прикрашеній залі відбулася розвага закритого типу (без глядачів та гостей) «Казка для Святого Миколая». Дошкільнята показали цікаве дійство: співали пісні, грали у веселі ігри та естафети, розповідали вірші, водили хороводи із казковим звірятами. На свято до дітей завітав головний герой –  Святий Миколай. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, він вручив їм солодкі подарунки. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Позитивні емоції, гарний настрій,великий заряд енергії отримали  всі малята.

Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців на довгий час. Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти та любові.

IMG-12dfb43120b9b81f53d03677d573ea64-V IMG-138bbeab51242e954c3bba43126c8fc3-V